Alkoholtestery, drogové testery

Technická a obchodná činnosť v analytickej chémii

English version

Drogové testery

Drogový tester (test na drogy) súčasnosti umožňuje stanovenie prítomnosti (nie koncentrácie) jednej alebo viacerých drog v biologickom materiále (sliny, moč, pot).

Späť na úvod
Drogové testery

Jednoduché drogové testery na moč

QuickTox

5-12 drog súčasne – ponor do moču a pozri výsledok Klinicky testované, registrovaná zdravotnícka pomôcka v ŠUKL, kód 84209. K dispozícii sú aj verzie testu s indikáciou falšovania vzorky

Ponorením do moču asi na 10 sekúnd  dôjde  k aktivácii a vzlínaniu vorky s následným prechodom cez drogové a kontrolné čiary. Vizuálne vyhodnotenie sfarbenia pásikov pre jednotlivé drogy do cca 5 min od ponorenia do vzorky.

 

QuickTox
Fastect

Najvhodnejšie pre laikov, test doma 1-4 drogy súčasne – ponor do moču a pozri výsledok Klinicky testované, registrovaná zdravotnícka pomôcka v ŠUKL, kód 84209

Ponorením do moču asi na 10 sekúnd  dôjde  k aktivácii a vzlínaniu vorky s následným prechodom cez drogovú a kontrolnú čiaru. Vizuálne vyhodnotenie sfarbenia pásikov pre jednotlivé drogy do cca 5 min od ponorenia do vzorky.

 

 

Fastect
ToxCup s odbernou nádobkou

5-7 drog súčasne (vhodné pre test zamestnanca) Klinicky testované, registrovaná zdravotnícka pomôcka v ŠUKL, kód 84209. K dispozícii sú aj verzie testu s indikáciou falšovania vzorky.

Plastová uzatvárateľná nádobka na odber moču s kontrolou minimálneho množstva a teploty vzorky.Vyhodnocovací panel s pásikmi na jednotlivé drogy je integrovanou súčasťou víka nádobky.Vzorka sa nedostáva do kontaktu s vyhodnocovacími pásikmi hneď po naplnení nádobky,ale až po uzavretí nádobky víkom s testovacími pásikmi a prevalení nádobky na bok.Vyhodnotenie testu na jednotlivé drogy prebehne do cca 3-5 min.

ToxCup s odbernou nádobkou
Monitect

1-5 drog súčasne, nakvapkaj moč na kazetu a pozri výsledok Klinicky testované, registrovaná zdravotnícka pomôcka v ŠUKL, kód 84209. K dispozícii sú aj verzie testu s indikáciou falšovania vzorky.

Monitect

Alab, spol. s r.o.
Gruzínska 28,
P.O.Box 19,
820 15 Bratislava

Tel.:

+421 (2) 45641044,
0903 772 953, 0903 702 953
Servis: 0903 715 230

E-mail: 

alab@alab.sk